Výrobca: Didymos
Kód produktu: DIDY_CCEbw
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 89,00€

Dostupné možnosti

* Veľkosť šatky:

Množstvo:

 
Dodanie: 1-2 týždne 

Žakárová väzba zo 100% biobavlny v kombinácii tmavomodrej a zlatej farby. Gramáž cca 210 g/m2.

"Nosenie spája" - to je motív tohtoročného Európskeho týždňa nosenia detí (European Babywearing Week). Nosenie vytvára pevnú väzbu medzi rodičmi a ich deťmi čo je skúsenosť, ktorá nás spája s úplne cudzími ľuďmi naprieč hranicami.

Dizajnérka a nosiaca mama z presvedčenia a vášne, Simoni Gruber, navrhla toto moto za spolupráce s prípravným výborom EBW a vtlačila ho do prekrásneho vzoru tohtoročnej šatky. 

Za každý predaný kus šatky Carrying Connects venuje Didymos 5 € na konto organizácie Lekári bez hraníc.

Z diaľky pôsobí naviazaná šatka s prekrásnym florálnym vzorom pôsobivým dojmom, ale pri pohľade zblízka objavíte v kvetinovom vzore skrytú symboliku: mnoho nosiacich postáv, ktoré sa držia za ruky a vytvárajú tak prstenec, ktorý symbolizuje prepojenie s ostatnými.

Šatka je tkaná zo 100% biobavlny v harmonickej kombinácii temnej modrej a pastelovo žltej farby. Po dĺžke je pevná a stabilná, v oboch diagonálnych smeroch skvelo pruží, takže sa ľahko prispôsobí telesným proporciám nosenčeka aj nosiaceho. Od Veľkej noci je v testovaní, testujúce ženy ju označujú za príjemnú na dotyk, tak akurát kĺzavú a poddajnú, takže umožňuje pevné a precízne viazanie s pohodlným a zároveň pevným obopnutím nosenčeka v šatke. Chvália aj pekný malý uzol. 

 Motív je tkaný náročnou žakárovou technikou, nie je potlačený. Žakárové vzory sú z oboch strán šatky rovnaké, iba s prevrátenými farbami. Napriek veľkej pevnosti sa tieto šatky vyznačujú nadštandardnou pružnosťou a pohodlnosťou.
 
Atributy
Farba modrá, zlatá
Gramáž 210
Materiál bio bavlna

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: