Výrobca: Lenire
Kód produktu: AmoriaCerv
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 98,00€

Dostupné možnosti

* Veľkosť šatky:

Množstvo:

 
Dodanie: 5-10 dní

Žakárová šatka na nosenie detí, 100% bavlna, gramáž 250 g/m2.

Pri návrhu šatky myslel výrobca na základné zadanie - chcel ponúknuť takú šatku, aby bola príjemná pre malé bábätká, ale aj dostatočne nosná pre väčšie detičky a vydržala Vám tak počas celého šatkovacieho obdobia.
  • žakárová väzba je dostatočne pružná, aby sa látka dobre prispôsobila tvarom Vás aj Vašeho bábätka. Zároveň je ale dostatočne pevná a odolná, aby pri nosení ťažších detí úväz nepovoľoval a nosenie bolo pohodlné.
  • materiál má také vlastnosti, aby sa šatka jednoducho doťahovala a dotiahnutá držala bez kĺzania.
  • šatka je nadýchaná, ale pocitovo nie je slabá - je dosť nosná aj pre staršie a ťažšie detičky.
  • výrobca si dal záležať na tom, aby bol materiál príjemný na dotyk. Lenire sú šatky 100% bavlnené. Stačí zopár úvodných nosení a za pár dní sa Vám odmení poddajnosťou. U prvej kolekcie výrobca zvolil osnovu z prírodnej nefarbenej česanej priadze - tá je vďaka jemnému chĺpku veľmi príjemná a nezaťažená farbivami.
Šatky Lenire sú zámerne o niečo širšie, šírka je 74 cm - pre malé bábätká je tak šatka vždy dosť široká, aby sa zo samotného lemu dal vytvoriť "vankúšik" za hlavičkou ako jej opierka, u starších detí tak nemusíte mať starosti, že by si nemohli do šatky schovať ručičky alebo že by sa im látka neustále vysúvala spod zadočka.

Samozrejmosťou sú skosené konce a taktiež stredové značky na oboch lemoch. Lemy sú farebne odlíšené. To všetko pre ľahkú orientáciu pri viazaní.

Lemy sú zahnuté tak, aby ste si mohli ľubovoľne vybrať či nosiť rubom alebo lícom hore.

Lenire sú kompletne českým výrobkom. Bavlna z Českej republiky nepochádza, ale je tam upravovaná, farbená, z nití je v tkáčovni s veľmi dlhou tradíciou podľa návrhu výrobcu utkaný materiál, v českej šijacej dielni je šatka nastrihaná a ušitá. Etikety sú vyrobené v Českej republike, všetky obalové materiály a návody tiež. Dostávate tak do rúk naozaj český výrobok "se vším všudy".

Šatky Lenire sú vyrábané s veľkým dôrazom na kvalitu. Na tkanie je použitá najkvalitnejšia bavlna, výstup z tkáčovne je prísne kontrolovaný, aby bolo plátno bezchybné.

Šatky sú farbené v Českej republike farbami zodpovedajúcimi českej vyhláške č.84/2001 Sb., ktorá striktne upravuje požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov vrátane odolnosti pri pôsobení potu a slín. Šatky taktiež zodpovedajú medzinárodnej norme kvality textilných výrobkov Oeko tex standard 100 class 1. Spĺňajú celoeurópsku normu na detské nosiče EN 13209-2:2005. Na bezpečnosti Vašich detí Lenire naozaj záleží!

Spolu so šatkou obdržíte brožúrku s návodom na základný a zďaleka najpoužívanejší úväz Kríž s kapsou vovnútri a s nevyhnutnými radami pre rodičov, ktorí začínajú nosiť svoje deti.

Šatky Lenire k Vám dorazia nepredvyzrážané, budú teda výrazne dlhšie a širšie a až po vypraní sa vyzrážajú na udávanú dĺžku a získajú finálne vlastnosti. Odporúčame šatku pred prvým viazaním vyprať a vyzrážať v práčke pri teplote 60 stupňov a potom vyžehliť.

Údržba: perte na 40 stupňov v práčke, možno sušiť v sušičke na miernom stupni, žehliť na strednom stupni, nebieliť, chemicky nečistiť.

Vyrobené v ČR.
Zloženie: 100% bavlna

 
Atributy
Farba červená
Gramáž 250
Materiál bavlna

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: