Veľká šatkovacia výzva s Nosimevsatke.sk

VEĽKÁ ŠATKOVACIA VÝZVA!

 

Rada by som vám predstavila môj nový projekt, ktorým je šatkovacia výzva na našom Instagrame. Túto výzvu som spustila v pondelok 4.3.2019 a pozývam vás, aby ste sa zapojili smiley

 

O čo ide?

Šatkovaciu výzvu som vymyslela, aby ste si mohli pozrieť videá ako rôzne viazať šatku, vyskúšať rôzne úväzy (a začíname tým najzákladnejším, takže sa nebojte zapojiť aj keď ste úplní začiatočníci vo viazaní šatky), zdokonaliť sa vo viazaní šatky a možno si nájsť aj ten TOP úväz pre seba a svoje dieťatko. Bonusom je to, že každý týždeň vyberiem jedného zo zapojených, ktorého odmením milou pozornosťou.
Jedna výzva prebieha jeden týždeň. Koľko výziev bude dokopy to zatiaľ neviem, uvidíme podľa vášho záujmu.

Ako to prebieha?
Vždy v pondelok vyhlásim výzvu tým, že uverejním video s danou výzvou v našej IGTV. Našu IGTV nájdete TU. V danom videu vám presne ukážem ako sa daný úväz viaže. Následne máte týždeň na zapojenie sa do výzvy. 
Vždy v nedeľu večer bude krátke LIVE vysielanie na Instagram-e, kde zhodnotím daný týždeň, danú výzvu a vyberieme jedného zo zapojených, ktorého obdarujeme.

BONUSom bude ešte aj LIVE vysielanie v priebehu týždňa (v stredu alebo štvrtok, info dám vždy dopredu na našom Instagrame), v ktorom vám poviem tipy a triky k danému úväzu a zodpoviem na vaše otázky (ohľadom daného úväzu, ale aj celkovo o nosení) - ak sa budete pýtať smiley

Ako sa zapojiť?
Je to jednoduché:
  • Pozrieť si video s danou výzvou.
  • Vyskúšať si daný úväz a odfotiť sa s bábätkom v danom úväze.
  • Nahodiť fotky na Instagram a označiť ju #satkovaciavyzva a @nosimevsatke.sk - aby som tú fotku videla a mohla ju tak zaradiť do súťaže Všetky súťažné fotky uložím do výberu #satkovaciavyzva na mojom IG profile, takže si to viete odkontrolovať či ste zaradení do súťaže. Ak by sa náhodou stalo, že tam Vaša fotka nie je, dajte mi, prosím, vedieť, napravíme.
  • Čakať na vyhodnotenie v nedeľu večer a pozrieť si ho či ste nevyhrali práve vy.
Budem rada ak si pozriete aj LIVEku v priebehu týždňa, ale nie je to podmienkou. Verím však, že aj LIVEka by Vám niečo dala a bola prínosom. 

Verím, že sa vám tento môj projekt bude páčiť, že vám pomôže, uľahčí či spríjemní nosenie a že sa budete zapájať. Rozprúďme vody Instagram-u a urobme tam trošku osvety čo sa týka nosenia detí. Možno inšpirujeme aj nejaké budúce maminky, aby svoje detičky nosili a zažili tie krásne chvíle plné lásky, pokoja a radosti heart