HROMADNÁ OBJEDNÁVKA prírodnej kozmetiky Dr. Nona

Hromadná objednávka na prírodnú (nie len detskú) kozmetiku značky Dr. Nona. Táto kozmetika obsahuje výťažky z Mŕtveho mora

Mŕtve more je skutočný zázrak prírody a je považované za najstaršie a najväčšie prírodné kúpele na svete.

Všetky tieto výrobky obsahujú Formulu Halo Complex™

Na klinike „Lenom“ vyvinutá inovatívna a exkluzívna formula Halo Complex ™ je založená na jedinečných vlastnostiach starovekej archebaktérie, žijúcej v Mŕtvom mori. Archebaktéria je obrovským, nevyčerpateľným zdrojom biologicky aktívnych látok, energie a informácií poskytnutých na bunkovej úrovni.

Deriváty archebaktérie obsiahnuté v Halo Complexe ™ majú mimoriadnu životnú silu a sú silné, s nikdy nekončiacim zdrojom bielkovín, aminokyselín a antioxidantov. Kozmetika a potravinové doplnky spoločnosti Dr. Nona – sú produkty novej generácie, kombinujúce životodarnú silu archebaktérie, liečivé vlastnosti bylín, regeneračnú silu Mŕtveho mora a aromaterapie. Táto neobvyklá kombinácia jedinečnej a exkluzívnej formuly Halo Complex ™ poskytuje výnimočnú účinnosť produktov Dr. Nona: regeneráciu organizmu, spomaľujú starnutie a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia, ktoré vedú k omladeniu a dodajú Vám energiu a silu.

Všetky tieto produkty sú komplexným riešením na mnohé problémy. Kozmetika, parfumy a výživové doplnky spoločnosti Dr. Nona môžu zmeniť regeneračnú silu Mŕtveho mora v našom každodennom živote a dávajú pocit sily a mieru.
 

Firma "Dr. Nona International Ltd." bola založená v Izraeli v roku 1994. Založila ju Dr. Nona Kuchina, absolventka Minskej lekárskej univerzity, spolu s manželom Michailom Shneersonom. Dušu firmy tvorí samotná Dr. Nona a jej manžel Michail je považovaný za mozog firmy a je jej prezidentom.

Vytvorenie produkcie "Dr. Nona" s revolučným objavom BOMK je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 miliónov ľudí. 

V rámci tejto hromadnej objednávky máte ZĽAVU -7%. Pre uplatnenie zľavy použite, prosím, kód DRNONA719.
Najbližší termín uzávierky je 16.6.2019 o 23:00. 

Termín dodania je rýchly, predpokladám, že tovar by mohol byť u Vás 21.6.2019.
Zobraziť: 15 25 50 75 100

Filter pre kategóriu HROMADNÁ OBJEDNÁVKA prírodnej kozmetiky Dr. Nona

1
Značky Možnosti
12.3
43.3
Dezodoranty Dr. Nona