E-shop nosimevsatke.sk vznikol v roku 2015 ...pretože milujeme naše deti, sami nosíme, dojčíme a snažíme sa vychovávať vzťahovo.

E-shop som založila ja - Petra Kubíková - žena, manželka a matka dvoch úžasných chlapcov. Do sveta nosenia som sa dostala vďaka môjmu prvému synčekovi a e-shop vznikol keď mal cca rok a pol. Odvtedy pribudol aj ďalší nosenček a ja stále patrím medzi aktívne nosiace maminky.

S nosením mám teda bohaté skúsenosti a čím dlhšie som nosila, tým viac mi nosenie učarovalo a nedám naňho dopustiť; je neoddeliteľnou súčasťou môjho života - a nielen môjho, ale aj celej mojej rodinky = celého tímu Nosimevsatke.sk. Nosenie v šatke či ergonomickom nosiči je navyše pre detičky veľmi prospešné, a preto chceme túto filozofiu, ktorá sa stala naším životným štýlom, šíriť ďalej, propagovať zdravé ergonomické nosenie a umožniť mamičkám, aby aj ony nosili, boli si so svojimi detičkami blízke a mohli zažiť tie nádherné pocity (ale aj praktickosť nosenia).

Som aj poradkyňa pri nosení detí. V januári 2016 som absolvovala kurz V bavlnce u Aničky Pohořálkovej a v decembri 2017 som absolvovala kurz nosenia o.z. MAMILA. Od novembra 2017 som takisto aj certifikovaná laktačná poradkyňa o.z. MAMILA.

Pretože nám záleží na tom, aby boli detičky nosené správne a ergonomicky, ponúkam aj poradenstvo pri nosení detí. Momentálne ho ponúkam cez e-mail a osobne ako individuálne poradenstvo u nás doma.
Poradenstvo, čo sa týka dojčenia, ponúkam zatiaľ iba cez e-mail.


V našom e-shope nájdete šatky na nosenie detí, ergonomické nosiče, šatkonosiče, ale aj doplnky, ktoré sa k noseniu určite zídu. Ponúkame Vám len kvalitný a overený tovar a našu ponuku budeme postupne rozširovať, aby si tu každý mohol nájsť to svoje.
Dúfame, že sa Vám na našich stránkach bude páčiť a nakupovanie bude pre Vás príjemné :-)

   

 


 
             

            celý tím Nosimevsatke.sk