Detská kozmetika
V tejto sekcii Vám ponúkame detskú prírodnú kozmetiku značky Dr. Nona. Táto kozmetika obsahuje výťažky z Mŕtveho mora

Mŕtve more je skutočný zázrak prírody a je považované za najstaršie a najväčšie prírodné kúpele na svete.

Liečivé vlastnosti Mŕtveho mora sú známe už od staroveku. Rimania a Židia budovali na brehoch Mŕtveho mora kúpele a špeciálne umyvárne využívajúce vodu i bahno. Pred dvetisíc rokmi rímsky historik Josephus Flavius napísal, že aj kráľ Herodes navštívil minerálne pramene Mŕtveho mora, kde sa liečil a relaxoval. Taktiež krásna kráľovná Kleopatra využívala silu bahenných kúpeľov vediac, že majú liečivé a blahodarné účinky na organizmus.

Všetky tieto výrobky obsahujú Formulu Halo Complex™

Na klinike „Lenom“ vyvinutá inovatívna a exkluzívna formula Halo Complex ™ je založená na jedinečných vlastnostiach starovekej archebaktérie, žijúcej v Mŕtvom mori. Archebaktéria je obrovským, nevyčerpateľným zdrojom biologicky aktívnych látok, energie a informácií poskytnutých na bunkovej úrovni.

Deriváty archebaktérie obsiahnuté v Halo Complexe ™ majú mimoriadnu životnú silu a sú silné, s nikdy nekončiacim zdrojom bielkovín, aminokyselín a antioxidantov. Kozmetika a potravinové doplnky spoločnosti Dr. Nona – sú produkty novej generácie, kombinujúce životodarnú silu archebaktérie, liečivé vlastnosti bylín, regeneračnú silu Mŕtveho mora a aromaterapie. Táto neobvyklá kombinácia jedinečnej a exkluzívnej formuly Halo Complex ™ poskytuje výnimočnú účinnosť produktov Dr. Nona: regeneráciu organizmu, spomaľujú starnutie a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia, ktoré vedú k omladeniu a dodajú Vám energiu a silu.

V súčasnej dobe Dr. Nona ponúka viac ako 50 produktov s formulou Halo Complex ™ s minerálmi z Mŕtveho mora. (Ak máte záujem o niektorý produkt Dr. Nona mimo detskej kozmetiky, napíšte nám na info@nosimevsatke.sk.)

Všetky tieto produkty sú komplexným riešením na mnohé problémy. Kozmetika, parfumy a výživové doplnky spoločnosti Dr. Nona môžu zmeniť regeneračnú silu Mŕtveho mora v našom každodennom živote a dávajú pocit sily a mieru.
 

Firma "Dr. Nona International Ltd." bola založená v Izraeli v roku 1994. Založila ju Dr. Nona Kuchina, absolventka Minskej lekárskej univerzity, spolu s manželom Michailom Shneersonom. Dušu firmy tvorí samotná Dr. Nona a jej manžel Michail je považovaný za mozog firmy a je jej prezidentom.

Vytvorenie produkcie "Dr. Nona" s revolučným objavom BOMK je dokumentované vedeckou prácou a skúsenosťami špecialistov v rôznych odboroch medicíny a kozmetológie.

Oficiálne zastúpenie firmy sa otvorilo vo viac než 20 krajinách sveta. Produkty používa viac ako 20 miliónov ľudí. dfdaffda
 

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť: