Výrobca: Didymos
Kód produktu: DIDl_RS_CC
Dostupnosť: Skladom
Cena: 79,80€

Dostupné možnosti

* Veľkosť RS:
* Typ RS:

Množstvo:

 

Dodanie: 1-2 týždne

Materiál 100% biobavlna, žakárová väzba v kombinácii tmavomodrej a zlatej farby. Gramáž cca 210 g/m2.

Veľmi pohodlné a pohotové, vhodné už od narodenia dieťaťa až do doby kedy bude samo behať. Umožňuje nosenie na bruchu, na chrbte aj na boku a je ušitý z kvalitných látok šatiek Didymos.

"Nosenie spája" - to je motív tohtoročného Európskeho týždňa nosenia detí (European Babywearing Week). Nosenie vytvára pevnú väzbu medzi rodičmi a ich deťmi čo je skúsenosť, ktorá nás spája s úplne cudzími ľuďmi naprieč hranicami.

Dizajnérka a nosiaca mama z presvedčenia a vášne, Simoni Gruber, navrhla toto moto za spolupráce s prípravným výborom EBW a vtlačila ho do prekrásneho vzoru tohtoročnej šatky. 

Z diaľky pôsobí naviazaná šatka s prekrásnym florálnym vzorom pôsobivým dojmom, ale pri pohľade zblízka objavíte v kvetinovom vzore skrytú symboliku: mnoho nosiacich postáv, ktoré sa držia za ruky a vytvárajú tak prstenec, ktorý symbolizuje prepojenie s ostatnými.

Motív je tkaný náročnou žakárovou technikou, nie je potlačený. Žakárové vzory sú z oboch strán šatky rovnaké, iba s prevrátenými farbami. Napriek veľkej pevnosti sa tieto šatky vyznačujú nadštandardnou pružnosťou a pohodlnosťou.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: