Kód produktu: NK9
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 12,00€

Dostupné možnosti

* Nosiaci kalendar:

Množstvo:

 
Kalendár na rok 2019 s tématikou nosenia - tentokrát téma nosiacich mamičiek princezien.

Sú 3 varianty kalendára: 
  • Nástenný kalendár A3 na výšku
  • Plánovací kalendár A3 na šírku s tabuľkou na zapisovanie aktivít členov rodiny
  • Stolový týždenný kalendár, s možnosťou zavesenia
     

Autorkami tohto kalendára sú Marta Urban Jablonická a Lucia Fialová, ktoré už pred rokom vydali Folklórny Nosiaci kalendár 2018, ktorý získal 2. miesto v súťaži O najkrajší výrobok od mamky 2017, ktorý organizuje Čo dokáže mama. 
Tento rok vybrali tému Princezné & aj nosiaca mamička vie byť spoločensky oblečená. Fotky do kalendára sa fotili pri slovenských a rakúskych hradoch, zámkoch a kaštieľoch.

 

Obliekli si ručne šité spoločenské, plesové a svadobné šaty mladej talentovanej návrhárky Marty Urban Jablonickej. Vytvorila šaty originálnych strihov, niektoré rôzne zdobené, čipkované a ručne vyšívané. Maminky ozdobila ručne robenými korálkovými šperkami (náušnice, náramky, vlasové doplnky, tiáry) a kvetinovými ozdobami (čelenky, náramky). To všetko vyrobila a ušila s láskou (väčšinou po nociach) v dielni Fashion by Marta Urban. Šaty v kalendári a mnohé iné môžu byť aj vaše.

Marta je maminkou už dvoch malých princezien, popri ktorých absolvovala všetky fotenia, všetko odkomunikovala, dala kalendáru svoju ideu a konečnú podobu, čo bolo neskutočne veľa hodín strávených za PC.

Veľká vďaka a obdiv patrí každej jednej modelke a úžasnej maminke spolu s ich malými pokladmi, ktoré sa nielen nacestovali, ale bud mrzli, mokli, alebo sa varili pri foteniach počas celého roka. Ešteže pri nosení je dieťatko blízko pri zdroji a maminkinom srdiečku, vie sa tak krásne upokojiť a tú blízkosť milujú obaja.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: