DidyKlick
DidyKlick, rovnako ako pôvodný šatkový nosič od firmy DIDYMOS - DidyTai, skvelo kombinuje praktickosť nosiča a pohodlnosť šatky na nosenie detí. Oproti nosiču DidyTai je pridaný polstrovaný bedrový pás s prackou na zacvaknutie, ktorý oceníte pri väčších nosenčekoch, ale takisto aj veľa ďalších vylepšení.

Veľké deti aj novorodenci sa budú v šatkovej biobavlnenej kapse cítiť dobre a vďaka našitej opierke hlavy si tam môžu kedykoľvek pohodlne a bezpečne zdriemnuť.

I s nosičom DidyKlick môžete deti nosiť na bruchu, na chrbte a na boku. Bedrový pás je možné individuálne prispôsobiť Vašej postave jednoduchým dotiahnutím alebo povolením cez plastovú pracku. Takisto aj telo nosiča je plynulo nastaviteľné - ako do šírky tak do výšky - podľa veľkosti dieťaťa. Vďaka tomu môžete nosič vždy optimálne prispôsobiť dieťaťu a zaistiť mu tak dobrú oporu chrbta aj podsadenie nožičiek. DidyKlick sa právom radí medzi ergonomické nosiče. Je vhodný pre deti od 3 do 20 kg.

Podrobný popis všetkých spôsobov nosenia nájdete v návode na použitie nosiča DidyKlick, ktorý je súčasťou jeho balenia.

Tento nosič spĺňa samozrejme aj platné technické štandardy normy EU CEN/TR 16512.

Didy-Tip
Šatkové ramenné popruhy, ktoré je možné na ramenách doširoka rozprestrieť, sú zárukou vysokého komfortu pri nosení. Pokiaľ ale dávate prednosť polstrovaným ramenným popruhom, môžete si k nosiču dokúpiť aj polstrované navliekacie vypchávky DidyPads. Môžete ich samozrejme použiť aj k nosiču DidyTai. Ak o ne máte záujem, kontaktujte nás, prosím, na info@nosimevsatke.sk.
 
Zobraziť: 15 25 50 75 100

Filter pre kategóriu DidyKlick

1
Značky Parametre
135.9
192
Farba
Typ
Typ zapínania
Veľkosť
Materiál
Gramáž
230
260