DidyTai
Ergonomický šatkový nosič DidyTai je veľmi ľahko použiteľný nosič a ako jeden z mála na trhu je určený naozaj už pre novorodené bábätká. Môžete ho teda používať od narodenia až do doby kedy už bude dieťa radšej behať samé.

Je ušitý zo štvorcového kusu šatky a v rohoch opatrený štyroma popruhmi. Nemá žiadne gombíky, pracky ani suché zipsy, ktoré by sa mohli opotrebovať, tlačiť alebo pri otváraní dieťa zobudiť. Horné popruhy sú široké a v mieste našitia na štvorcový kus šatky nariasené. Vďaka tomu sa Vám krásne rozprestrú na ramenách a rovnomerne rozkladajú váhu dieťaťa. Spodné popruhy držia DidyTai na mieste a poskytujú dostatočnú oporu.

Nožičky dieťaťa musia byť behom nosenia vo fyziologickej abdukčno-flekčnej polohe, aby sa bedrové kĺby dieťaťa správne vyvíjali. A práve túto polohu DidyTai optimálne zaisťuje a radí sa preto právom medzi ergonomické nosiče. U nosiča DidyTai môžete šnúrkou ľahko upraviť šírku medzi nožičkami dieťaťa a nosič tak presne prispôsobiť jeho veku a vývoju. Spočiatku budete chcieť dieťa nosiť najskôr na bruchu. DidyTai je ale možné používať aj na nosenie na chrbte a na boku.

Pretože sú nosiče DidyTai šité z rovnakých látok ako rokmi overené šatky na nosenie detí DIDYMOS, majú rovnaké aj základné vlastnosti: sú tkané zo 100% biobavlny (u niektorých vzorov s prímesou ľanu, konope, hodvábu a i.) žakárovou alebo striedanou keprovou väzbou, pričom priadza je farbená nezávadnými farbami ešte pred tkaním. Tieto látky majú vhodnú pevnosť a zároveň priečnu pružnosť pre optimálne podoprenie dieťaťa. 

 
Zobraziť: 15 25 50 75 100

Filter pre kategóriu DidyTai

1 2 > >|
Značky Parametre
135
164
Farba
Gramáž
180
260
Typ
Typ zapínania
Veľkosť
Materiál