Výrobca: Didymos
Kód produktu: DDT_CC
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 138,00€

Množstvo:

 
Doba dodania: 1-2 týždne

Materiál: 100% biobavlna, žakárová väzba v kombinácii tmavomodrej a zlatej farby. Gramáž cca 210 g/m2.

DidyTai je ľahko použiteľný nosič, ktorý je svojou pohodlnoťou porovnateľný so šatkou na nosenie detí, pritom je veľmi ľahký a skladný. Je vhodný od narodenia dieťaťa až do doby, kedy už bude samo behať. Umožňuje nosenie na bruchu alebo na chrbte a je ušitý z kvalitných šatiek Didymos.

"Nosenie spája" - to je motív tohtoročného Európskeho týždňa nosenia detí (European Babywearing Week). Nosenie vytvára pevnú väzbu medzi rodičmi a ich deťmi čo je skúsenosť, ktorá nás spája s úplne cudzími ľuďmi naprieč hranicami.

Dizajnérka a nosiaca mama z presvedčenia a vášne, Simoni Gruber, navrhla toto moto za spolupráce s prípravným výborom EBW a vtlačila ho do prekrásneho vzoru tohtoročnej šatky. 

Z diaľky pôsobí naviazaná šatka s prekrásnym florálnym vzorom pôsobivým dojmom, ale pri pohľade zblízka objavíte v kvetinovom vzore skrytú symboliku: mnoho nosiacich postáv, ktoré sa držia za ruky a vytvárajú tak prstenec, ktorý symbolizuje prepojenie s ostatnými.Dostupnosť:

Nosiče, ktoré máme skladom my, Vám odosielame obratom a u Vás teda môžu byť behom 1-2 dní.

Nosiče, ktoré sú skladom u nášho subdodávateľa sme Vám schopní dodať behom 2-4 dní.

Nosiče, ktoré sú skladom u výrobcu sme Vám schopní dodať behom 1-2 týždňov.

Niektoré kusy (hlavne u limitovaných edícií) je ale potrebné najprv nechať ušiť, a tak môže byť dostupnosť cca 3-4 týždne.

Ak potrebujete nosič rýchlo, napíšte nám, prosím, do objednávky poznámku a my Vás budeme kontaktovať hneď ako overíme dostupnosť vybraného vzoru a dohodneme si s Vami ďalší postup.   
Atributy
Farba modrá, zlatá
Gramáž 210
Typ šatkový, rastúci
Typ zapínania viazací
Veľkosť Od narodenia
Materiál bio bavlna

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: