Výrobca: Didymos
Kód produktu: DIDY_TS_CC
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 40,56€

Dostupné možnosti

* Veľkosť šálu:

Množstvo:

 
Tunelový šálik zo šatkoviny so vzorom Carrying Connects EBW 2018

Farebná kombinácia: tmavomodrá a zlatá

Zloženie: 100% biobavlna, gramáž cca 210 g/m2 


Tunelový šálik zo šatkoviny je krásnym doplnkom či už nosíte alebo už máte nosičské obdobie dávno za sebou. Dvakrát alebo trikrát obmotaný okolo krku perfektne zdobí a hreje.

Veľ. 1 - cca 150 cm dlhý (obvod) a cca 34 cm široký
Veľ. 2 - cca 180 cm dlhý (obvod) a cca 68 cm široký 


"Nosenie spája" - to je motív tohtoročného Európskeho týždňa nosenia detí (European Babywearing Week). Nosenie vytvára pevnú väzbu medzi rodičmi a ich deťmi čo je skúsenosť, ktorá nás spája s úplne cudzími ľuďmi naprieč hranicami.

Dizajnérka a nosiaca mama z presvedčenia a vášne, Simoni Gruber, navrhla toto moto za spolupráce s prípravným výborom EBW a vtlačila ho do prekrásneho vzoru tohtoročnej šatky. 

Z diaľky pôsobí naviazaná šatka s prekrásnym florálnym vzorom pôsobivým dojmom, ale pri pohľade zblízka objavíte v kvetinovom vzore skrytú symboliku: mnoho nosiacich postáv, ktoré sa držia za ruky a vytvárajú tak prstenec, ktorý symbolizuje prepojenie s ostatnými.

 Motív je tkaný náročnou žakárovou technikou, nie je potlačený. Žakárové vzory sú z oboch strán šatky rovnaké, iba s prevrátenými farbami. Napriek veľkej pevnosti sa tieto šatky vyznačujú nadštandardnou pružnosťou a pohodlnosťou.

 

Atributy
Farba modrá, zlatá
Gramáž 210
Materiál bio bavlna

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: