Kód produktu: PPD
Dostupnosť: Skladom
Cena: 16,00€

Množstvo:

 
Osobné poradenstvo pri dojčení s certifikovanou poradkyňou dojčenia o.z. MAMILA Mgr. Petrou Kubíkovou.

Pomôžem Vám ak máte s dojčením nejaký problém alebo ak sa len chcete po pôrode uistiť či dojčenie prebieha v poriadku. Ja budem len rada ak áno a Vy nadobudnete istotu, že bábätko naozaj pije mliečko a budete si vedieť aj odsledovať či ho pije dostatok.

V prípade, že riešite nejaký problém, odporúčam neváhať a kontaktovať ma čím skôr - čím skôr sa problém "podchytí", tým ľahšie a rýchlejšie ho vieme vyriešiť. Týmto nemyslím, že ak niečo riešite dlhšie, neoplatí sa ma volať, ale chcem Vás povzbudiť k tomu, aby ste neváhali a nehanbili sa riešiť dojčenie s poradkyňou pri dojčení hneď.

Poplatok 16 € je za hodinu poradenstva. Prvé stretnutie trvá väčšinou cca 1,5 - 2 hodiny. 
Každá ďalšia dokončená štvrťhodina - príplatok 4 € 

Po poradenstve Vám dôležité body ešte spíšem a pošlem, aby ste na nič nezabudli a aby to bolo čo najúčinnejšie. Takisto Vám pošlem kód na zľavu 10€ na nákup pevnej šatky či ergonomického nosiča.

Nakoľko mám dve malé deti, preferujem poradenstvo u nás doma (ul. 17. novembra 172, Prešov). Ak by som išla ku Vám, cena sa navýši o cestovné.

Do komentára mi, prosím, napíšte aký problém budeme riešiť a aký termín by Vám vyhovoval najviac. Ja Vás budem následne kontaktovať a dohodneme sa na konkrétnom termíne :-)

Platiť môžete buď vopred prevodom na účet alebo u mňa na mieste aj v hotovosti.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: