VRÁTENIE POŽIČANEJ ŠATKY / NOSIČA
1. Šatku/nosič NIKDY NEperte. Ak by aj došlo k zašpineniu, my si zaistíme profesionálne čistenie sami. Neodborným praním by mohlo dôjsť k znehodnoteniu či poškodeniu šatky/nosiča.
2. Spolu so šatkou/nosičom Vám pošleme spiatočnú adresu, na ktorú treba šatku/nosič poslať späť DOPORUČENE ako poistený list (prípadne ako poistený balík NA ADRESU).
3. Ak sa nám šatka/nosič vráti zašpinený ťažko odstrániteľnými škvrnami (olej, fixky...), bude Vám naúčtovaný extra poplatok vo výške 10 EUR.
4. Ak sa nám šatka/nosič vráti nenávratne poškodená/ý (roztrhnutá, prerezaná, pokreslená...), nie sme povinní šatku/nosič prevziať. V tom prípade vratná záloha prepadne v náš prospech a šatka/nosič bude už Vašim majetkom.


PODMIENKY POŽIČOVNE

 
  • Ceny za požičovné nájdete v sekcii POŽIČOVŇA pri jednotlivých šatkách a nosičoch.
  • Môžete si vybrať požičovné na 3 dni, 5 dní alebo 7 dní. Ak by Vám stanovený čas nevyhovoval, kontaktujte nás, prosím, e-mailom, určite sa nejak dohodneme ;-)
  • Môžete si vybrať dátum, kedy by ste chceli mať šatku/nosič vypožičaný; ten nám, prosím, napíšte do poznámky.
  • Pri zapožičaní je potrebné uhradiť vratnú zálohu vo výške danej šatky či nosiča (sumu vratnej zálohy nájdete v popise danej šatky/nosiča)
  • Vratnú zálohu môžete uhradiť buď vopred platbou na účet alebo dobierkou pri prevzatí balíčka. Ak si zvolíte platbu vopred na účet, POČKAJTE, prosím, kým Vám pošleme podklady k platbe.
  • Šatku/nosič Vám pošleme kuriérom, prípadne ak ste z Prešova a okolia, vieme sa dohodnúť aj na osobnom vyzdvihnutí. Náklady na dopravu hradí zákazník.
  • Záloha Vám bude vrátená do 7 dní od vrátenia požičanej šatky/nosiča. Suma vratnej zálohy bude znížená o cenu požičania a dopravy.
  • Výpožičná doba začína plynúť dňom Vášho prevzatia zásielky od kuriéra a končí dňom odoslania šatky/nosiča späť k nám (rozhoduje dátum pečiatky na zásielke).
 
 
POŽIČANIE ZADARMO
Ak sa Vám požičaná šatka/nosič zapáči natoľko, že si ju u nás do 14 dní zakúpite, budete mať požičovné úplne zadarmo. Požičovné Vám odrátame z ceny zakúpenej šatky/nosiča.
 

 
Zobraziť: 15 25 50 75 100

Filter pre kategóriu POŽIČOVŇA

1
Značky Parametre Možnosti
1.5
6
Farba
Typ
Typ zapínania
Veľkosť
Materiál
Dĺžka vypožičania