Kód produktu: PPNNDO
Dostupnosť: Skladom
Cena: 15,00€

Množstvo:

 

Nakoľko nám terajšia situácia neumožňuje osobné stretnutia a ja vás nechcem nechať úplne bez pomoci, rozhodla som sa ponúknuť vám moje služby online.
Tento webinár bude prebiehať so mnou - certifikovanou poradkyňou pri nosení detí Mgr. Petrou Kubíkovou. 

Webinár je určený pre tehotné ženy, ktoré sa chcú pripraviť na nosenie svojho bábätka a pre rodičov s malým bábätkom, ktoré ešte nenosili a chceli by začať.

Čo sa dozviete?

  • Čo je belly wrapping?

  • Ako si pomôcť so šatkou už v tehotenstve?

  • Od kedy sa môže bábätko nosiť?

  • V čom je vhodné bábätko nosiť a naopak v čom by sa nosiť nemalo?

  • Aké šatky sú vhodné?

  • Aké nosiče sú vhodné?

  • Ako naviazať bábätko do šatky?

  • Ako používať nosič?


... a ešte viac smiley 

Keďže tých informácií bude naozaj dosť, webinár bude rozdelený na 2x po cca 1,5 hodiny

Najbližšie bude webinár v stredu 24.6.2020 od 11:00 do 12:30 a 2. časť v stredu 1.7.2020 od 11:00 do 12:30. Po odvysielaní budete mať webinár (obe časti) sprístupnené ešte do utorka 7.7.2020 do 23:59.

Webinár treba uhradiť vopred na účet. Ak by ste si ho objednávali na poslednú chviľu, že platba nestihne nabehnúť, pošlite mi, prosím, potvrdenie / printscreen platby na e-mail info@nosimevsatke.sk. Ďakujem :-) Prihlasovať sa môžete do utorka 30.6.2020 do 22:00 (ak Vám nebude vadiť, že 1. časť si pozriete zo záznamu - ak chcete stihnúť aj 1. časť naživo, je potrebné sa prihlásiť do utorka 23.6.2020 do 22:00).

V deň vysielania Vám o 10:00 príde e-mail s linkom, na ktorom bude webinár prebiehať. Ak by ste ho nenašli, skúste pozrieť priečinky "Reklama" a "Spam", či náhodou nespadol tam. Prípadne si uložte môj e-mail info@nosimevsatke.sk do svojich kontaktov, potom by nemal byť problém :)

Ak nebudete prihlásené do YouTube, môžete len pozerať, ak budete prihlásené, môžete aj komentovať a priamo sa ma pýtať ak Vám napadnú nejaké otázky :)

Teším sa na Vás ♥

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: