Výrobca: Angel wings
Kód produktu: AW_THbb
Dostupnosť: Na objednávku
Cena: 6,00€

Množstvo:

 
Predstavujeme Vám úžasný doplnok, ktorý isto ocení úplne každá nosiaca maminka.

Určite to všetky poznáte. Vezmete si tričko s výstrihom, dieťatko si začne na Vaše prsia (alebo aj chrbát) ukladať hlavičku. To je prekrásny pocit, lenže úha. Nemusí byť zrovna ani veľká horúčava, ale stačí chvíľka a začnete sa potiť. Namiesto spokojného oddychovania začne byť bábätko po chvíľke nosenia nevrlé, otáča hlavičkou v snahe nájsť kúsok suchého miesta a Vy nervózne hľadáte kde ste nechali tú bavlnenú plienku, aby ste si ju napchali do výstrihu a zaistili tak Vašemu dieťatku pokojný spánok. 

Angel wings pre Vás našli lepšie riešenie.

Či už nosíte na bruchu či na chrbte, budete mať praktický doplnok, ktorý v prípade potreby schováte do kabelky/kapsy a tak ho budete mať neustále poruke.
Trojhránok z nefarbenej biobavlny si jednoducho pomocou patentiek pricvaknete na ramienka podprsenky.  

Veľkou výhodou je aj možnosť diskrétneho dojčenia.
Naviac dvojitá vrstva látky má tiež určité tepelno-izolačné vlastnosti, takže v prechodnom období - jar-jeseň a v chladnejších letných dňoch budete mať dekolt pekne v teple. 

Máte možnosť nastavenia veľkosti pomocou dvoch radov patentiek. 


Čo si predstaviť pod pojmom biobavlna? 

Biobavlna alebo ak chcete organická bavlna (organic cotton) pochádza z ekologicky kontrolovaného poľnohospodárstva. V ekologickom poľnohospodárstve sa na rozdiel od konvenčného kladie veľký dôraz predovšetkým na pôvod surovín. A platí tu prísny zákaz používania chemikálii. Prísnej kontrole podlieha taktiež celý výrobný proces, od výroby prvých vlákien až po finálnu úpravu výrobku. Biobavlna sa už pestuje v 22 krajinách a jej najväčšími producentmi sú Turecko, India, USA a Čína.
Pri ekologickom spôsobe pestovania sa nesmú používať pesticídy a chemické prostriedky na ničenie hmyzu ani umelé hnojivá, ktoré toľko ničia naše zdravie a ohrozujú život na našej planéte. Pri tomto spôsobe pestovania sa používajú prírodné metódy. Takto vypestovaná bavlna je na dotyk jemnejšia vďaka tomu, že nemá porušené vlákna žiadnymi chemickými prípravkami. Táto bavlna taktiež inak vonia, pretože sa pri jej spracovaní nepoužíva formaldehyd, môžeme povedať, že vonia čistejšie. Má tiež vyšší stupeň priedušnosti, čím dovoľuje našej pokožke prirodzene dýchať. Odporúča sa aj ľuďom a predovšetkým deťom s atopickou dermatitídou alebo inak citlivou pokožkou, hlavne vďaka tomu, že neobsahuje škodlivé chemikálie. Mnoho štúdií potvrdilo, že takto pestovaná bavlna a výrobky z nej sú ďaleko šetrnejšie k našej pokožke. 

Pri používaní výrobkov z biobavlny určite môžeme mať dobrý pocit z toho, že sa aj keď nepatrne, ale predsa podieľame na zmierňovaní ekologických škôd na našej planéte.

Výrobca: Angel wings, ČR
Materiál: 100% certifikovaná biobavlna z českej pletiarni 
Farba: krémová

Údržba:
  • pranie do 40°C
  • žehlenie do 110°C
  • možno sušiť v sušičke na nižšej teplote
  • nebieliť chlórom, výrobok sa nesmie chemicky čistiť  

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: